Kalas Passion Z1 - nová kolekcia

Dres krátky rukáv
Na výrobu tohto drese Kalas použil vysoko kvalitný úpletový materiál s prímesou karbónového vlákna, ktoré pomáha dôkladnejšie odvádzať pot z tela a zvyšuje odolnosť voči opotrebovaniu. Rukávy dresu sú tesne priliehajúce, aby znížili odpor vzduchu pri jazde a dodali pocit druhej kože.

Dres dlhý rukáv
Exkluzívny dres s dlhým rukávom určený prevažne do chladnejšieho počasia. Na výrobu bol použitý vysoko elastický materiál, ktorý je z rubovej strany jemne počesaný, čo poskytuje potrebný tepelný komfort.

Dres krátky rukáv letné
Tento dres bol navrhnutý do letných dní, keď teploty stúpnu nad 25 stupňov, aby udržal telo relatívne v suchu a bez pocitu nepríjemného prehriatia. Rýchloschnúci materiál Verano ponúka mimoriadnu priedušnosť a v kombinácii so sieťovanými vsadkami predstavuje ideálny dres na letné horúčavy.

Kraťasy s trakmi
Cyklistické kraťasy sú nepochybne tou najdôležitejšou súčasťou každého cyklistického šatníka. Do detailu prepracovaným strihom v kombinácii s vysoko funkčným materiálom Goffrato a maximálne pohodlným sedlom sa môžete spoľahnúť na dokonalý pôžitok z jazdy, a to aj na dlhších výjazdoch.

10.3.2021