Nová kolekcia Kalas MOTION

Pánska kolekcia Motion


Pánska letná kolekcia Motion zahŕňa paletu šiestich rôznych farieb. Dresy s krátkym rukávom sú vyrobené z osvedčeného materiálu Spinn, ktorý sa vyznačuje skvelým odvodom potu a nízkou gramážou. Na rukávy drese sme použili elastický hladký materiál, aby sa dôkladne prispôsobil tvaru tela. Konce rukávov sú zakončené priedušnou páskou pre priliehavé upnutie. Nechýba ani silikónová guma v pase, ktorá zabráni nežiaducemu posunu drese počas jazdy.
 

Kraťasy z kolekcie Motion sú skonštruované z elastického materiálu Lycra Power, ktorý sa vyznačuje výbornou pružnosťou. Tým sa skvelo prispôsobí telu a zaistí tak maximálne pohodlie. Materiál Lycra Power je zároveň aj veľmi priedušný. Sieťované traky sú vyrobené v kombinácii s dvoma pevnými pásky na prednom diele pre lepšie a pohodlnejšie usadenie kraťasov. Pohodlné sedlo ZOOM X zaisťuje komfort ako pre krátke, tak aj pre stredne dlhé výjazdy.
 

Dámska kolekcia Motion


Dámska letná kolekcia Motion ponúka štyri farebné prevedenia. Dresy s krátkym rukávom sú vyrobené z osvedčeného materiálu Spinn, ktorý sa vyznačuje skvelým odvodom potu a nízkou gramážou. Na rukávy drese sme použili elastický hladký materiál, aby sa dôkladne prispôsobil tvaru tela. Konce rukávov sú zakončené priedušnou páskou pre priliehavé upnutie. Nechýba ani silikónová guma v pase, ktorá zabráni nežiaducemu posunu drese počas jazdy.
 

Kraťasy z kolekcie Motion sú skonštruované z elastického materiálu Lycra Power, ktorý sa vyznačuje výbornou pružnosťou. Tým sa skvelo prispôsobí telu a zaistí tak maximálne pohodlie. Materiál Lycra Power je zároveň aj veľmi priedušný. Pohodlné sedlo ZOOM X Women zabezpečuje komfort ako pre krátke, tak aj pre stredne dlhé výjazdy.

5.3.2020