Novinky KILPI léto 2019

Značka KILPI


Outdoorové oblečenie a doplnky KILPI sú "testované severom", jeho nespútanosťou a hrdosťou. Pokiaľ chcete zimu naozaj prežiť, musíte na ňu byť pripravení. KILPI znamená vo fínčine "štít". Oblečenie a doplnky Kilp budú vaším štítom, vďaka ktorému budete v bezpečí a ochránení.

Oblečiete sa do prírody aj do mesta, na športovanie i pre okamihy odpočinku. U KILPI v pestrom sortimente nájdete účelové a dizajnové bundy, skvele padnúce nohavice i štýlové tričká. A keď mrazivú zimu vystrieda žeravé leto, vytiahnete letná výbavu od Kilp.

Radi by sme Vás informovali o uvedení našej novej kolekcie JAR / LETO 2019. Veľké množstvo noviniek už nájdete na našom eshope. Môžete sa tešiť na širokú ponuku technických tričiek, ktoré boli preverené Ambasador KILPI Racing TEAMu pri tých najtvrdších outdoorových pretekoch. Uvádzam sa na trh nové outdoorové kraťasy BREEZE a JOSEPH, funkčné bežecké kraťasy IRAZU a na začiatku júna sa môžete tešiť na novo vyvinutou bežeckú vestu HARDROCK, určenú pre všetkých nadšených bežcov.

3.7.2019