Novinky od KALAŠE

Po novom nájdete v ponuke vynikajúcu spodnú termobielizeň radu MICRO 12, ktorá je vyrobená z elastického odľahčeného materiálu s aktívnou antibakteriálnou ochranou. Pri výrobe Kalaš pamätal aj na ženy, ktoré v ponuke nájdu dámske funkčné boxerky a funkčné tričko s krátkym rukávom.


Dizajnovo bol obmenený obľúbený rad cyklo oblečenia TITAN. Tento rok ho nájdete pod označením TITAN 12. Ide o dresy s krátkym a dlhým rukávom, cyklistické šortky s trakmi, návleky na ruky a ľahkú membránovú bundu použiteľnú od jari do jesene. U nás môžete objednať aj výhodnú sadu TITAN 12 - šortky s dresom.


Ponuka sa pre tento rok rozšírila aj v detských veľkostiach. Nové sú detské cyklistické dresy s krátkym rukávom FIRE BIKE, STARS, BUTTERFLY a detská cyklistická vetrovka 12.


Po novom je tiež v predaji rad URBAN 12. Tu môžete svoj cyklistický šatník obohatiť o dres s krátkym rukávom, ľahkú cyklistickú bundu určenú pre prechodné obdobie jar a jeseň alebo dámske voľné MTB šortky či golfky. Pánske produkty je možné zakúpiť aj v nadmerných veľkostiach 3XL a 5XL.

12.4.2012