Pracie prostriedky na termobielizeň a funkčné oblečenie

Aby Vaša termobielizeň slúžila a bola plne funkčná po čo najdlhšie obdobie, používajte na jej údržbu a pranie špeciálne pracie a impregnačné prostriedky špeciálne vyvinuté pre tento druh odevov.


Na bežné pranie je určený prací prostriedok BaseWash. Používa sa na všetku syntetickú funkčnú spodnú bielizeň nosenú priamo na tele. BaseWash jemne odstraňuje zápach pri uchovaní hebkosti odevu. Perie bezpečne, jemne, oživuje štruktúru materiálu a urýchľuje sušenie.
Na pranie vlnenej funkčnej bielizne je určený Wool Wash. Down Wash je určený na pranie páperového oblečenia a páperových spacích vakov. Down Wash  vyčistí špinu a obnoví vode-odolné vlastnosti.

Loft Tech Wash  obnovuje a zachováva priedušnosť a vode-odpudivosť. Tento výrobok je šetrné tekuté mydlo, ktoré je špeciálne vyrobené pre funkčné odevy a jeho pravidelným používaním sa nenarušuje trvale vode- odolná (DWR) ochranná vrstva. Predlžuje životnosť odevov a optimalizuje ich funkčnosť. Obnovuje izolačný efekt bez zmeny vo vnútri štruktúry látky. Zachováva priedušnosť. Navracia pôvodnú vode-odolnosť. Jednoduché použitie v práčke. Prispôsobené na všetky druhy látok vrátane technických. Odstraňuje špinu, ktorá absorbuje vlhkosť, a tým narušuje vode-odolnosť. Narozdiel od normálneho pracieho prášku nezanecháva žiadne zbytky, ktoré by mohli absorbovať vlhkosť. Odstraňuje staré zbytky pracích práškov a neutralizuje ich. Loft Tech Wash výrobca odporúča pre GORE - TEX membránové materiály.

16.1.2013