Pripravujeme na zimu

Nový rad funkčnej bielizne od českého výrobcu Ultrasport - SENSOR má názov ACTIVE. Pre rad ACTIVE je použitý polyesterový úplet - 100% PES gramáže 150g/m2. Tento materiál je veľmi príjemný pri styku s pokožkou, dobre tepelne izoluje a veľmi dobre odvádza telesnú vlhkosť od pokožky do ďalších vrstiev oblečenia. Je ľahký a skladný.  Rýchlo schne.
Výrobky radu SENSOR ACTIVE sú strihovo dobre prepracované, ako je vlastne zvykom pri bielizni SENSOR. Strihy sú prispôsobené potrebám pohybu - bielizeň nikde neťahá, nezvrásňuje sa a nezavadzia. Štandardne sú pri výrobe použité ploché kvalitné švy. Rad SENSOR ACTIVE je určený na celoročné použitie.


SENSOR ACTIVE bude možné zakúpiť od konca októbra 2012. V ponuke bude tričko sensor active krátky rukáv, tričko sensor active dlhý rukáv, spodky sensor active dlhé nohavice a obľúbená sada sensor active - tričko s dlhým rukávom + spodky za zvýhodnenú cenu. Všetko v dámskom aj pánskom prevedení. Farba bude iba čierna.
Veľkou výhodou SENSOR ACTIVE bude cena ! Plánovaná cena výhodnej sady (tričko DR + spodky DN) by nemala prekročiť cenu 35€ ! Nechajte sa príjemne prekvapiť a od októbra nezabudnite sledovať novinky a e-mailové newslettery, kde Vás budeme o dostupnosti SENSOR ACTIVE informovať.

Navštívte náš partnerský web s funkčným oblečením.

13.9.2012